UBYTOVANIE

CHATA TROJPIVNICA – Stará Hora
Peter Kemp, Sebechleby/td>
+421 907 093 291
eva.kempova@gmail.com
Chata Trojpivnica, je ideálna pre 9 až 11 hostí. Už pri vstupe do nej Vás očarí typická ľudová architektúra. Chladné letné večery si spríjemníte pri krbe alebo počúvaním rádia s CD prehrávačom v obývacej izbe. Práve tu je i rozkladací gauč, slúžiaci ako prístelka pre dve osoby a zároveň Vám v prípade potreby vieme nafúknuť posteľ pre jednu osobu. Chutné jedlá si pripravíte v kuchyni. V chate sú pripravené dve spálne – jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a jedna 6-lôžková s dvomi manželskými posteľami a dvomi samostatnými lôžkami. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. K chate patrí i veľká terasa s vonkajším posedením s výhľadom na okolie. Tu si tiež ugrilujete vaše špecialitky na prenosnom grile či vonkajšom krbe.
PIVNICA NAD ŠPITOM – Stará Hora
Ing. Milan Schvarc, Krupina
+421 908 558 425
martinschvarc2@yahoo.com
http://pivnicanadspitom.starahora.sk/
Vidiecka chata s vínnou pivnicou v centre Starej Hory. Pred pivnicou je malá vinárnička na objednávku s pestrou ponukou domácich vín. Ponúkame ubytovanie v troch dvojlôžkových izbách a 3 prístelkami v spoločenskej miestnosti. K dispozícii ja aj jedáleň pre 28 osôb a vonkajšie posedenie so záhradným grilom.
OBECNÁ CHYŽKA – Stará Hora
Martin Schvarc, Sebechleby
+421 903 418 966
obecsebechleby@gmail.com
Obecná chyžka sa nachádza v centre Pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Stará Hora. Ubytovacie zariadenie poskytuje spanie na 4 oddelených lôžkach. Zariadenie poskytuje plnohodnotnú kuchyňu so spoločenskou miestnosťou, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Vonku pred zariadením sa nachádza vonkajšie sedenie s grilom.
PROSREDNÁ PIVNICA – Stará Hora
Martina Kotová, Bratislava
+421 905 452 640
martina.holkova1@gmail.com
Prosredná pivnica ponúka ubytovanie pre 11 hostí s možnosťou využitia 2 prístelkov. V chyžke sa nachádza 1 apartmán s manželskou posteľou a 1 váľandou. Na poschodí sa ešte nachádzajú 2 samostatné 4-posteľové izby, samostatné WC a kúpeľňa s WC. Prízemie tvorí veľká kompletne vybavená kuchyňa a spoločenská miestnosť.
PIVNICA KAUFMAN – Stará Hora
Stanislav Kaufman, Sebechleby
+421 904 620 950
Chatka s vínnou pivnicou a príjemným vonkajším sedením v prekrásnom prostredí. Ponúkame ubytovanie pre 6 osôb.
PIVNICA U GEĽA – Stará Hora
Jozef Cázer, Sebechleby
+421 905 601 546
jozefc6@gmail.com
Ponúka relax v pivničnom domčeku s domácim vínkom, s ubytovaním pre 10 osôb. Pred chatou je vonkajšie sedenie pri ohni a príroda dýcha trampskou atmosférou.
CHATA ANKA – Mladá Hora
Štefan Husák, Sebechleby
+421 908 942 098
anna.husakova@centrum.sk
Vinohradnícky domček v tichom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov. Ponúkame ubytovanie v troch izbách /3,1,4/ pre osem osôb so spoločenskou miestnosťou, kúpeľňou a WC. Možnosť vonkajšieho posedenia pri ohnisku. Pobyty pre rodiny s deťmi.
REKREAČNÉ ZARIADENIE – Mladá Hora
Dana Chebeňová, Banská Bystrica
+421 915 836 972
info@sebechleby.eu
www.sebechleby.eu
Turistická ubytovňa vo veľkom prírodou obklopenom areály s bazénom, detským a športovým ihriskom. Kapacita 14 izieb po 4 lôžka a 7 chatiek po 5 + 1 lôžok. Ponúkame: školy v prírode, športové sústredenia, letné tábory, rekreačné pobyty a výlety.