Poďakovanie – Fašangová zabíjačka Sebechleby

Odber krvi KD Sebechleby
19. januára 2016
Venujte 2% pre Občianske združenie Sebechleby
16. februára 2016

Poďakovanie – Fašangová zabíjačka Sebechleby

V mene vedenia Obce Sebechleby sa chceme poďakovať približne 60 ľudom za organizáciu, prípravu a uskutočnenie FANTASTICKÉHO podujatia Obecná fašangová zabíjačka Sebechleby 2016. Hlavne 4 tímom Sebechlebská mládež, Sebechlebskí hasiči, Obec Sebechleby a Sebechlebskí futbalisti, ďalej dievčatám pri čerstvých výrobkoch, chalanom v cateringovom stánku, dievčatám v kuchynke, obslužnému personálu, obsluhe v stánku s koláčmi, obsluhe v stánku s punčom, muzikantom a tiež hosťom podujatia moderátorovi rádia Vlna Alexovi Štefucovi za vytvorenie dobrej atmosféry, Jozefovi Riskovi šéfkuchárovi Reštarácie Savoy / Hotel Carlton za prezentáciu receptov z bravčovej panenky a DJ Rádia Vlna Peťovi Hurajtovi za úžasnú Oldies party. Ďalej sa chceme poďakovať degustačnej komisii: Anka Homolová ZŠ s MŠ Antona Matulu Sebechleby - vedúca jedálne, Alena Kaufmanova poslankyňa OZ Sebechleby a majsterka odborného výcviku, Cecília Čelková Motorest Devičie - vedúca, Alex Štefuca moderátor Rádio Vlna a Jozef Riska šéfkuchár Reštaurácia Savoy / Hotel Carlton BA.
Veríme, že sme pre návštevníkov pripravili chutné produkty a že ste sa zabavili. Tých, ktorí obišli naprázdno je mi veľmi ľúto, ale vyrobíme len toľko koľko zvládneme, prepáčte. Vidíme sa o rok 25. februára 2017.

Víťaz disciplíny - Najrýchlejšie rozobratie ošípanej podľa stanovených pravidiel v čase 61 min. Tím obec Sebechleby
Víťaz disciplíny - Najchutnejšia klobása Tím sebechlebských hasičov.
Víťaz disciplíny - Najchutnejšia hurka Tím sebechlebská mládež
Víťaz disciplíny - Najchutnejšia špecialita Tím sebechlebská mládež s receptom restovaná pečeň na mede so slaninovým chipsom na cesnakovej hrianke.

FOTOGALÉRIA Z PODUJATIA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *