Detský dobrovoľný hasičský zbor Plamienok

Volejbalový klub
15. januára 2011
Cestovný poriadok
15. januára 2011

Detský dobrovoľný hasičský zbor Plamienok

Už od roku 1975 sa mladí hasiči zúčastňujú hry Plameň. Za toto obdobie dosiahli mnoho výborných umiestnení na úrovni okresu i kraja. Tieto výsledky boli dosiahnuté vďaka dobrej spolupráci z DHZ, obecným úradom a miestnou základnou školou. Mimoriadne úspešný bol rok 2006, keď družstvo dievčat na VII. Celoštátnom kole v Michalovciach sa umiestnilo na 6. mieste a v táborovej olympiáde bolo tretie.

V roku 2008 v rámci krajského kola v Detve, získalo družstvo dievčat 1. miesto v požiarnom útoku s vodou. Trvalou spomienkou na toto víťazstvo je pohár predsedu KV-DPO.

Hasiči, obec a škola sa prezentovali aj ako dobrí organizátori v minulosti, ale svoje kvality dokázali aj v roku 2009, keď pripravovali letné okresné kolo hry Plameň a v roku 2010 jesenné kolo hry Plameň, na ktorom štartovalo 19 družstiev. Domáci mali v súťaži 7 družstiev, ktoré sa umiestnili 4-krát na 1. mieste, 2-krát na 2. mieste a 1-krát na 3. mieste.
Teší skutočnosť , že dobrá spolupráca prináša svoje ovocie a prospešné využívanie voľného času mladých hasičov, z ktorých mnohí aj po skončení základnej školy sa stali členmi DHZ a naďalej sú aktívni v hasičských súťažiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *